Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Praha 5 - Lužiny [Czech Republic]

Místo výkonu práce:
  • Praha 5 - Lužiny
  • $ads={1}

  • Objekt se nachází vedle zastávky zastávky metra Lužiny. Ze zastávky se dá do objektu dojít za cca 1 minutu. AUTEM směr od Zličína: Po ulici NA RADOSTI severovýchodně, poté pokračovat po PLZEŇSKÉ. Z PLZEŇSKÉ odbočit do ulice JEREMIÁŠOVA. Po zhruba 4 km odbočit do ulice MUKAŘOVSKÉHO a po cca 500 m do ulice ARCHEOLOGICKÁ. AUTEM směr od Kladna (2 varianty): varinata 1. Po D7 a výjezd na sjezdu č. 21 směr Praha – Stodůlky. Pokračovat po ulici PONCAROVA a po cca 2,5 km odbočit do ulice JEREMIÁŠOVA, poté stejně jako u cesty od Zličína Varianta 2. silnice č. 61 a poté nájezd na D6/E48. Po cca 11 km nájezd na Pražský okruh (D0) a výjezd na sjezdu č. 21, poté stejně jako u předchozí variany AUTOBUSEM: Linkou 142 a 184
Pozice:
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Praha 5 - Lužiny
Kontakt:
  • Josef Kopal
  • Telefon: +420 724 335 012 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
  • Email: josef.kopal@diseven.cz
Benefity:
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP)
  • Možnost zkráceného úvazku
  • ostraha v obchodním centru (po každé odpracované hodině vzniká nárok na 15-ti minutovou pauzu)
  • Možnost náborového příspěvku po zkušební době
  • Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Směnnost:
  • směnný provoz
Náplň práce:
  • Jedná se ostrahu obchodního centra a udržování veřejného pořádku a to formou nepravidelných obchůzek. Vaším úkolem bude preventivně působit na návštěvníky obchodního centra, kontrolovat společné prostory, případně toalety, apod. Služba je vykonávána vždy ve dvou lidech. Každou hodinu je přestávka 15 minut. Budete součástí našeho týmu, a proto Vám dáme zdarma naše oblečení, ve kterém budete pracovní činnost vykonávat.
Nabízíme
  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
  • individuální přístup
  • přátelský kolektiv

Výhodou
  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady
  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře
  • zápočtový list
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz

Mzdové rozpětí:
  • 25000 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah:
  • HPP
  • DPP
  • možno i zkrácený úvazek

Požadujeme:
  • spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)

Vzdělání: střední odborné s výučním listem

Posting Komentar

Lebih baru Lebih lama

Sponsored Ads

نموذج الاتصال