Pracownik działu przygotowania produkcji [Poland]

Miejsce pracy: Wiechlice
Jaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy?
  • Rejestrowanie i przyjmowanie zleceń produkcyjnych,.
  • Analiza i przekazywanie dokumentacji technicznej do produkcji.
  • Uzgadnianie harmonogramu i terminów dostaw.
  • Monitorowanie zmian w dokumentacji i przekazanie ich do działu produkcji.
  • Kontrolowanie terminowości zadań produkcyjnych.
  • Ścisła współpraca z działem produkcji, montażu i jakości.
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Średnie lub wyższe wykształcenie techniczne.
  • Bardzo dobrej komunikatywności i współpracy z zespołem.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doskonałej organizacji pracy i sumienności w wykonywaniu zadań.
  • Motywacji, dokładności i zaangażowania w pracę.
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej 2D i 3D za pomocą AutoCAD.
  • Praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz przenoszenia rozwiązań na projekt.
  • Praktycznej znajomości programów MS Office.
  • Podstawowa znajomość przepisów i norm budowlanych.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego.
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
W zamian oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • doświadczenie w dziedzinie produkcji prefabrykatów betonowych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
  • partnerską atmosferę wśród załogi.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie swojego CV na adres e-mail bewa@bewa.com.pl lub zaaplikować poprzez formularz online:
W dokumencie CV należy umieścić następującą Klauzulę Zgody: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Posting Komentar

Lebih baru Lebih lama

Sponsored Ads

نموذج الاتصال